Чи покине свій пост Борис Джонсон?

Великий друг і союзник України Борис Джонсон переживає кризу у внутрішній політиці своєї країни. Чи зможе він утриматись на пості прем'єра Великої Британії?

Чи покине свій пост Борис Джонсон?

♨️У Великій Британії триває урядова криза. Міністри в уряді Джонсона поділилися на два фронти: одні пішли у відставку, критикуючи прем'єрство Бориса Джонсона, інші поки ще підтримують його. При цьому, серед команди підтримки глави уряду - головні претенденти на прем'єрську посаду - міністр оборони Бен Уоллес і голова Форин-офісу Ліз Трасс.

⛔️Нещодавно уряд Британії знову поніс значні втрати після відставки міністрів: глави Казначейства Ріші Сунака, міністра охорони здоров'я Саджида Давида, міністра по справам дітей та сім'ї Віл Квінс, а також у відставку пішла особистий секретар парламенту Лора Трот. Це не перші відставки в лавах уряду, але Джонсон тримається і намагається повернути собі публічну підтримку, обіцяючи знизити податки в країні. Однак подібні дії можуть привести Британію до боргової кризи. Дивно, але і 70% опитаного населення виступає за зміну влади в країні. Є думки, що певний відсоток населення підтримує і політику умиротворення🤔

🗣В Парламенті знову звучать тези про оголошення вотуму недовіри, але Джонсон застрахований від цього, адже за правилами Консервативної партії, якщо лідер отримує вотум довіри, то він має імунітет 12 місяців щодо оголошення нового. Змінити ці правила може комітет Консервативних членів парламенту 1922 року. Це покажуть вибори в комітет, які плануються відбутися найближчим часом, в залежності, чи наберуться там прихильники відставки прем'єра. Але на нові вибори Консерватори не підуть, адже рейтинг партії сильно впав, і вони їх просто програють. Також і Джонсон заявляє, що у відставку він йти не збирається.

🇺🇦Ну і найважливіше - питання України. Борис є великим прихильником знищення русні і він один з небагатьох, хто розуміє всю серйозність конфлікту. Його роль у підтримці Британією України є дуже великою і якраз в цьому сходиться його позиція з міністром оборони та міністром МЗС. Ми не знаємо, чи будуть нам допомагати можливі наступники Бориса, як робить це він. Але лояльність української влади у співпраці з Британією може дуже допомогти в успіхах ведення зовнішньої політики Джонсона, які покажуть його ефективність в управлінні і значимості Британії в міжнародній політиці в цілому, якої вона прагнула завжди, конкуруючи в першу чергу з американцями.

😏А те, що русня підтримує наративи, які звучать проти Бориса від лейбористів - показує, що він робить все правильно. Тримаємо кулаки за Джонсона✊🏻


Обговорення