Огляд ситуації з виборами наступного Прем'єр-міністра Великобританії.

🤔Чи зможе стати Ліз Трас прем'єром Великої Британії? Які насправді шанси у Ріші Сунака та чи зможе він перемогти свого опонента?

Огляд ситуації з виборами наступного Прем'єр-міністра Великобританії.

⏳До офіційного оголошення результату залишається трохи менше місяця, і якщо раніше ми писали, що шанси Ріші Сунака були на рівні 43%, а всіх його суперників (сумарно), відповідно, - 57%, то коли справа дійшла до протистояння один на один з Ліз Трасс, шанси змінилися сильно не на користь Ріші.

📉Станом на 14 серпня шанси на перемогу Ліз Трасс оцінюються на рівні 95%, себто справа майже вирішена.

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿З цими оцінками погоджується і баронеса Рут Елізабет Девідсон, яка є членом Консервативної партії, а в минулому очолювала Консерваторів Шотландії.

🗣Баронесса Девідсон про це сказала в інтерв’ю у шотландському місцевому шоу State of the Nation, цитата:

«Я вже проголосувала. Я голосувала за Ріші. Я проголосувала за нього лише тому, що вважаю, що найбільші виклики, з якими країна зіткнеться протягом наступних кількох років, будуть економічні, і я хочу, щоб найрозумніша людина , яку я можу знайти, яка знає більше про економіку, змогла достойно їх (виклики - авт.) вирішити. Проте, я думаю, що рішення вже прийнято в партії. Думаю, він програє»

🇬🇧Нагадаємо, що наступного лідера Консервативної партії, який за умови абсолютної більшості торі у парламенті Великобританії, автоматично посяде крісло прем’єра, обиратимуть виключно члени Консервативної партії, в лавах яких перебуває і баронесса Девідсон.


Обговорення