Свинарник і його втрати

🧮 4? 8! 11?

💬За час війни інформаційний простір неодноразово сколихували новини про ліквідацію того, чи іншого московитського генерала. То скільки ж їх у сумі? За весь час було названо 11 прізвищ, з них московити підтвердили лише 4. Ще четвірку вони просто не коментують, наче їх і не існувало. А трьох генералів вони заперечують і тут треба розібратись.

🔻 Віталій Герасимов. Генерал-майор.
8 березня ГУР опублікувало аудіозапис (Можете почути за посиланням ). Один високопоставлений московит доповідає іншому про знищення командного пункту: Герасимов 200-й, Трохимов та Гузєєв 300-ті. На основі цього перехоплення було зроблено висновок, що генерал-майор Герасимов В.П. який був на тому напрямку — двохсотий. І все б нічого, але 23 травня він отримав орден Невського (На жаль, не посмертно). А 16 червня в указі Верховного Хуйла серед переліку нагороджених посмертно званням Героя московії згадано підполковника Герасимов В.С, який загинув 8 березня, коли й було оголошено про смерть генерала.

👉🏻Висновок: на основі радіоперехоплення генерал-майора Герасимова В.П. переплутали з підполковником Герасимовим В.С. Всі ми люди, всі ми помиляємося.

🔺Андрєй Мордвічов. Генерал-лейтенант.
Цей генерал був командиром (І ймовірно продовжує ним бути) 8-ї загальновійськової армії. 18 березня по командному пункту було завдано удар і заявлено, що цього генерала там ліквідовано. Проте, русня це заперечила показавши фото та Кадиров навіть зустрівся з ним під відео. Зате, через місяць у Санкт-Петербурзі пройшли похорони генерал-майора Владіміра Фролова, про якого ніхто не заявляв, що він мертвий. Як потім з'ясувалось, він був заступником командувача цієї ж 8-ї армії.

👉🏻Висновок: коли ЗСУ били по командному пункту 8-ї загальновійськової армії, думали, що там перебуває Мордвічов. Проте, в той момент він з якоїсь причини був відсутній та чудом врятувався. Його функції виконував заступник, генерал-майор який там і загинув. Замість одного генерала поклали іншого, але й самі цього не знали. Не того просто оголосили мертвим.

🔻Кадировець Магомед Тушаєв. Заявлений як Генерал-майор.
26 лютого телеграм-каналами де завжди "інсайдерська" інформація поширилась історія, що нібито полонений кадировець підтвердив, що коли їх колону розбили, то він бачив смерть Тушаєва. На відео/фото ніхто цього "полоненого кадировця" не бачив і тим паче труп самого Тушаєва теж. Проте, ця історія з неймовірною швидкістю поширилась інтернетом і її навіть опублікувала сторінка Верховної Ради в телеграм (там і раніше, і пізніше проскакували фейки). А в кінці дня Суспільне написало, що їм чутки про загибель Тушаєва підтвердили в Офісі Президента (До чого тут Офіс Президента, коли війною керує Генеральний Штаб⁉️), таким чином у медіа це було "офіційне підтвердження". Хоча, ГШ та інші військові відомства ніде не коментували це.
Спочатку Кадиров дуже підозріло спростовував загибель, показуючи незрозумілі відео з Тушаєвим де чомусь заховано обличчя, голос дивний. Проте, після втечі з під Києва з'явилось більше фото/відео де чітко можна ідентифікувати Тушаєва. Хто сумнівається, знайде за посиланням відео, оприлюднене 23 березня.

👉🏻Висновок: його поховали лише ЗМІ, не військові.

🔺Щодо інших ліквідованих, то четверо підтверджено навіть московитами: Андрій Суховецький, Владімір Фролов, Канамат Боташев, Роман Кутузов.
Ще чотирьох генералів записаних до списку мертвих — московити просто ігнорують та не коментують, наче їх взагалі не існувало (хоча по одному з них Захисники Маріуполя навіть показали фото трупу): Андрєй Колєсніков, Олєг Мітяєв, Яков Рєзанцев, Андрєй Симонов. (По останньому лише інформація від ЗМІ, ГШ не коментував. Московити чомусь теж не коментують)

👉🏻Висновок: все вказує на те, що станом на зараз ліквідовано 8 московських генералів, а саме: 6 генерал-майорів та 2 генерал-лейтенанти (Кутузов отримав це звання посмертно). Ця цифра у майбутньому може змінитися, якщо до них буде додано ще якогось "їхнього колегу", або московити зможуть спростувати одного із 4 напівпідтверджених.

🦄Не варто розчаровуватись, що хтось живий. Їх існування тимчасове, як й існування московії.