Виступ Байдена перед працівниками компанії Lockheed Martin - що цікавого?

Президент США Джо Байден виступив перед працівниками компанії Lockheed Martin в місті Трой в штаті Алабама. Це підприємство, яке виробляє славнозвісні Javelins. Ось основні тези виступу: ...

Президент США Джо Байден виступив перед працівниками компанії Lockheed Martin в місті Трой в штаті Алабама. Це підприємство, яке виробляє славнозвісні Javelins. Ось основні тези виступу:

🤝Почав зі слів вдячності працівникам компанії за їх внесок в боротьбу України за свободу.

😢"Щодня ми бачимо нові і нові військові злочини, які вчиняють російські війська, якими керує владімір путін. Також ми бачимо хоробрість українців, які щодня боронять свою державу з тим, що в них є. Це не тільки військові, але і цивільні, включаючи жінок, на рівні з чоловіками. Ми із союзниками робимо все можливе, аби ці хоробрі люди мали змогу захиститися проти путінської брутальної війни. І це ви (звертаючись до працівників компанії) робите це можливим."
👶"Ви знаєте, що в Україні, і це не жарт, батьки називають новонароджених Джавелін або Джавеліна. Тому хоробрі люди України заслуговують на кожний такий пристрій аби відбити російські атаки і відвернути бажання путіна оволодіти Україною."
📈"Ми знаходимся на переломному моменті історії, такий момент настає кожні 6 поколінь, коли події змінюються настільки швидко, що ми повинні бути постійно на сторожі. В світі точиться битва демократій та автократій."
"Сі Цзіньпін, лідер Китаю, з яким я говорив по телефону більше 78 годин (сумарно), заявив мені, що демократії не можуть існувати в ХХІ ст. (не жарт), тому що події розвиваються так швидко, що нема часу шукати консенсус і що це не так ефективно, ніж коли автократ приймає рішення в соло. Але якщо це станеться, то весь світ зміниться. Але цього не станеться, тому що ви (звертається до працівників компанії) цього не допустите."
🙏"Ви робите можливим для українців захищати себе без ризику відправки американських солдатів і прямого зіткнення з росією, яке би привело до Третьої світової війни. США в соло поставили 5500 джавелінів в Україну. Тому що, якщо не боротися з диктаторами, історія нам показує, що вони з'являтимуться знову і знову. І кожен джавелін, кожен долар платника податків - це внесок в боротьбу за свободу."
🏛"Минулого тижня я попросив Конгрес про виділення додаткових грошей на підтримку України. Аби українці могли продовжувати перемагати, як вони це зробили у битві за Київ."
💵"Ця битва не буде дешевою, але приклад вдалої агресії буде ще дорожчим. Я прочитав сьогодні, що на кожен джавелін витрачається по 200 напівпровідників, тому ми повинні налагодити виробництво напівпровідників в США. Ми почали інвестувати в себе, і тепер ми знову в грі і стаємо основним виробником напівпровідників. Це важливо також і для конкуренції із Китаєм."
💙💛"Тож дозвольте мені закінчити з того, з чого я почав. Я приїхав сюди, щоб від щирого серця подякувати вам за вашу роботу, якою ви безумовно можете пишатися."

Обговорення