Як "експерти" село Мирне звільняли

У нашому інфопросторі часто люблять цитувати різних "експертів", а особливо європейських, їм же з Відня видніше, що тут в Україні коїться.

Як "експерти" село Мирне звільняли

🗺Учора всім відома жовтенька мапа з твіттеру від "експертів-картографів" під ім'ям Ukraine War Map намалювала, що звільнено села Правдине та Мирне Херсонської області. Звідки у них така інформація, з чого вони це взяли?

🪖4 липня у ранковому зведенні Генерального Штабу було сказано наступне: "На Південнобузькому і Таврійському напрямках основні зусилля агресора зосереджуються на спробах повернення втрачених позицій в районах населених пунктів Іванівка, Потьомкине і Мирне та недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій у Херсонській та Миколаївській областях."

🧐Розумні "експерти" прочитавши назву Мирне пішли шукати його на мапі. І їм це вдалося, вони знайшли таке село в Херсонській області, яке наразі окуповане та перебуває за 6-10км від лінії зіткнення. Більше того, воно знаходиться за селом Правдине яке теж позначено як окуповане. А ГШ пише, що ворог намагається повернути втрачені позиції вже біля Мирного. От, "експерти" і зробили висновок, що ці два села тепер звільнено.

🤷🏼‍♀️Той факт, що є інше село Мирне в Миколаївській області і знаходиться не за 6-10км, а прямо на лінії зіткнення "експертів" не дуже турбує. Вони скоріш за все і не здогадуються про його існування, у них Благодатне (Херсонська область) досі позначене як звільнене, хоча його звільняв лише Арестович.

❗️Висновок: якій мапі довіряти справа кожного, тільки не варто нас звинувачувати "ви обманюєте людей", бо всі кажуть про звільнення, а ми про окупацію певних населених пунктів.  А "експертам" можемо лише порадити почати цікавитись елементарною географією, а ще краще, припинити вводити людей в оману існуванням своєї мапи.


Обговорення