Неіснуючий генерал Насбулін та ЗМІ, які за 5 місяців нічому не навчились

📢ЗМІ, які за 5-й місяць війни так і не навчились відділяти брехню та недостовірну інформацію від реальності — продовжують отруювати інформаційне поле.

Неіснуючий генерал Насбулін та ЗМІ, які за 5 місяців нічому не навчились

💬11 липня журналіст Роман Цимбалюк оголосив, про ліквідацію п'яти московицьких офіцерів зі складу 20 гв. МСД, що приписана до 22 армійського корпусу: генерал-майора Насбуліна (командира 22 корпусу), полковників Горобця та Кенса, підполковників Коваля та Гордаєва. І всі чомусь йому, особі яка не є представником Генерального Штабу взяли і одразу повірили, без жодних уточнень. Хтось один написав, інший скомуніздив без посилання і видав за свій "інсайд", третій вже посилається на речника Одеської ОВА який звик писати у своєму телеграмі про все, що прочитає десь в інтернеті і т.д.

🤷🏼‍♀️Тільки абсолютно нікого не цікавить той факт, що не існує генерал-майора Насбуліна, який за словами Цимбалюка керував 22 армійським корпусом. Немає такої людини на планеті. Інтернет до 11 липня не видасть вам жодної інформації за цим запитом, бо не народився ще такий генерал. Натомість є полковник Рафаіль Насибулін. Журналіст його підвищив у званні та викинув з його прізвища одну букву "И". А ще, поставив командувати цілим армійським корпусом.

🤬Цим корпусом з листопада 2021 керує генерал-майор Аркадій Марзоєв, який тимчасово живий і не вбитий. А ще хтось дуже "вумний" знайшов фото Насбуліна в гугл-картинках, а інші це фото скомуніздили та воно набрало масовості такої, що зараз навіть в англомовних ЗМІ циркулює. Тільки це фото генерал-лейтенанта Костянтина Кастронова, що до 2020 керував цим самим армійським корпусом. Справжній Насибулін званням не доріс, щоб командувати цілим корпусом. Цей полковник є начальником бойової підготовки 20-ї гв. МСД і жодних достовірних відомостей про його загибель, на жаль, немає, він лише поранений. Проте для ЗМІ, які на 5 місяць повномасштабної війни не навчились відрізняти фейки від фактів, поранений полковник=вбитий генерал і перевіряти інформацію ніхто не буде, зарплату і так платять.

🎁Щодо реальних втрат орків: дійсно був удар по командному пункту 20-ї гвардійської мотострілецької дивізії. Згаданий вище Насибулін отримав поранення, можливо згодом здохне. Два полковника Алєксєй Горобєц та Сєргєй Кенс по-справжньому більше не побачать сонця і не зможуть відвідати Україну, окупанти навіть самі підтверджують. Також є втрати пораненими чи вбитими різних офіцерів з меншими званнями. Для розуміння наскільки це чудово, за 5 місяців війни ліквідовано близько 25-30 полковників московії, може колись так на роту назбираємо. Вбитий полковник — це не повсякденне явище, що робить цю подію особливо цінною.

🧮Про реальну кількість вбитих генералів ми колись теж писали окрему статтю. Спойлер: їх не мало, але не треба перебільшувати.


Обговорення