Сельчук Байрактар - історія винаходу і великого кохання

Як засновник та власник компанії, що виробляє Байрактари став відомим?

Сельчук Байрактар - історія винаходу і великого кохання

👳🏻‍♂️Сельчук Байрактар — народився 7 жовтня 1979. Батько — Оздемір Байрактар, засновник і власник компанії «Baykar Makina», яка займається розробками авіаційно-космічної галузі, виробляє робототехніку та системи управління, а також безпілотні літальні апарати.

🏛Сельчук закінчив Стамбульський технічний університет у 2002 і має ступінь магістра Пенсильванського університету і Массачусетського технологічного інституту. Доктор наук Технологічного інституту Джорджії. Отримав широку популярність в травні 2016, взявши участь в об'єднаних військово-тренувальних навчаннях в Ізмірі, де компанія «Baykar Makina» представила свою нову розробку: розвідувальний безпілотний літальний апарат «Bayraktar TB2»🛸

🙋🏻‍♂️За рішенням начальника Головного штабу Збройних сил Туреччини Хулусі Акара, даний БПЛА був прийнятий на озброєння турецької армії.

🎁Свій винахід хлопець присвячує своїй коханій дівчині і просить її руки. А імʼя цієї східної принцеси - 31-річна Сюмейє Ердоган — наймолодша донька Президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, відома як його улюблениця.

"Батько називає її "моя газель", — повідомляє кореспондент турецької служби ВВС Ірем Кокер. (📌У Туреччині цим словом називають вродливих і дорогих людей)

🏛Вона отримала освіту за спеціальністю "політологія" у США та Великій Британії й працювала радником у свого батька, коли той керував "Партією справедливості та розвитку" (тур. AKP), і супроводжувала його у різноманітних дипломатичних поїздках. У 2015 році з'являлися чутки, що Сюмейє, можливо, візьме участь у парламентських виборах, але цього не сталося. Зараз вона обіймає скромну посаду в організації із захисту прав турецьких жінок. Крім участі в кампанії батька, Сюмейє також відкрито підтримує його та його уряд.

Варто також зазначити, що перші "Байрактари" були оснащені двигунами українського виробництва заводу Мотор Січ, які застосовувалися Азербайджаном в Карабасі😏 На початку своєї історії це було спільне Турецько-Українське виробництво🤝


Обговорення