Т-62 в Україні: як кацапи нарощують постачання металобрухту

📡 (https://i.imgur.com/0HBSI7x.jpeg)Останнім часом в Інтернеті активно поширюються фото Т-62, які ворогом було відправлено до України. Відповідно до резонансу цієї новини формується багато міфів, ідей та аналітики, щодо цих подій.

Т-62 в Україні: як кацапи нарощують постачання металобрухту

Що везуть?На кадрах, які є в інтернеті помічено танки Т-62М. Т62М в свою чергу є модернізацією Т-62, який почали використовувати у 1961 році. За своєю класифікацією цей танк є середнім. Від базового Т-62 відрізняється додатковим захистом башти (щоками, які можна побачити на фото), бортовими екранами, оновленим двигуном, оновленою системою керування вогню, гусеницями від Т-72, оновленою радіостанцією та ін. Однак, варто зазначити, що наразі ці модернізації є безнадійно застарілими. Танк не відповідає сучасним вимогам на полі бою, тому був знятий з озброєння розвиненими країнами. Кацапами ці танки використовуються як мобілізаційний резерв, їх розконсервація відпрацьовувалася на навчаннях, а сам танк використовувався при вторгненні в Грузію. Стан машин є невідомим, але враховуючи клептоманію московитів, умови зберігання він, скоріш за все, поганий.

Для чого їх привезли?


Аналізувати реальні причини їх потрапляння в країну важко, однак виходячи з їх характеристик є декілька імовірних сценаріїв:

  1. Насищення цією бронетехнікою підрозділів, що сформовано з жителів ЛДНР та (за умови проведення мобілізаційних заходів на інших окупованих територіях) інших вигаданих хворою московською фантазією республік. Росіяни використовують мобілізованих як гарматне м'ясо, а тому і адекватної бронетехніки видавати їм не будуть.
  2. Стримування наших сил на Херсонщині, Миколаївщині в умовах позиційної війні з ціллю відтягнути ресурси на напрямок Запоріжжя, Донбасу. Більш нові танки можуть відтягнути на вказані напрямки, а застаріла техніка залишиться на старих позиціях з задачею зв'язувати боєм наші сили та утримувати лінію кацапської оборони.
  3. Найбільш НЕреальний варіант це те, що у кацапів просто закінчилася нормальна бронетехніка. Наразі точна кількість наявної бронетехніки в РФ нам невідома. Враховуючи постачання своїм проксі в Африці, Сирії, продажу танків іншим країнам, модернізацію та втратами в Україні такий сценарій є імовірним. Однак, варто розуміти, що запаси у кацапів були дійсно великі.
  4. Т-62 були під рукою, тому їх використовують, аби виграти трохи часу і привести до ладу Т-72 з консервації, що також не є дуже реальним варіантом.

Що це все значить ?


Нехай справжні причини розконсервації залишаються невідомими, стверджувати можна тільки одне: кацапам необхідно залучувати більще бронетехніки для виконання поточних завдань і вони також відчувають частковий дефіцит. Слава ЗСУ, та подяка партнерам за те, що ми маємо змогу спостерігати, як "друга армія" світу поступово деградує до рівня армій бананових республік. Сподіваємось, що найближчим часом кацапи забудуть про бронежилети, реактивну артилерію, ПВО та інші блага сучасних армій.

Разом до перемоги!


Обговорення